Finanční analytik - junior / senior České Budějovice (neaktivní nabídka)

Požadavky

Do oddělení finančního výkaznictví, zajišťující integritu finančních informací podle US GAAP, hledáme posilu

VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
Praxe v oblasti finančních analýz /reportingu / controllingu velmi vítána
Velmi dobrá znalost AJ (B2/C1)
Znalost MS Office (zejména MS Excel)
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Organizační, komunikační a prezentační dovednosti

Náplň práce

Podpora pro seniorního analytika reportingu
Podílení se na přípravě ročního rozpočtu
Příprava měsíčních, čtvrtletních a ročních zpráv (včetně porovnání skutečných výsledků s prognózami a rozpočtem)
Podpora provozního a obchodního controllingu v oblasti reportovacích úkolů (finanční analýzy, přehledy atd.)
Dohled nad konsolidací EMEA
Zajištění stručných, komplexních a přesvědčivých podkladů pro Business Review pro region EMEA
Úzká podpora koncových uživatelů a vývojářů v celém segmentu pro nástroj Power BI

Nabízíme

Příležitost být součástí mezinárodního finančního týmu
Moderní prostředí a příjemný kolektiv
Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností + 13. plat
Zaškolení v zahraničí
Příspěvek na stravné
Příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Jazykové kurzy
Parkování v místě zajištěno

České Budějovice