Obsluha CNC s náborovým příspěvkem nebo ubytováním zdarma! Mohelnice (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro stabilní mezinárodní společnost, kde hlavní činností je výroba elektromotorů, hledáme nové kolegy/ně na pozici Obsluha CNC strojů. Láká Vás práce s CNC stroji, ale nemáte praxi? NEVADÍ. Praxe a vzdělání v oboru nejsou podmínkou, vše Vás naučíme!

Co od Vás požadujeme?

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- orientaci v technické dokumentaci
- manuální zručnost
- dodržování pracovních postupů
- samostatnost, spolehlivost

Náplň práce

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- obsluha a seřízení CNC strojů
- čtení výkresové dokumentace
- kontrola kvality
- další práci dle pokynů mistra

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

- stabilní práci na HPP
- nástupní bonus ve výši 40 000 Kč nebo ubytování zdarma
- příspěvek na stravování
- 25 dnů dovolené
- práce na 8h směny (třísměnný provoz)
- příplatky a bonusy

Poznámka

NÁSTUP IHNED NEBO PO DOHODĚ!

Chcete se o této pozici dozvědět více? Neváhejte odpovědět či zaslat životopis. Těšíme se na Vaše reakce!

Mohelnice

29000 - 31500 Kč za měsíc