Tlumočník ve výrobě m/ž se znalostí rumunského jazyka! Pardubice (neaktivní nabídka)

Požadavky

Do našeho týmu hledáme novou posilu, která se k nám ráda připojí a potáhne s námi za jeden provaz na pozici tlumočník m/ž. Ovládáte český, slovenský a zároveň rumunský jazyk? Pak hledáme právě Vás!

Co od Vás požadujeme?

- znalost českého nebo slovenského jazyka
- znalosti rumunštiny
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- ochotu pracovat na směny

Náplň práce

Jaká bude Vaše náplň práce?

- tlumočení ve výrobě
- montáž výrobku dle technologického postupu

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

- stabilní práci na HPP
- možnost karierního růstu
- UBYTOVÁNÍ ZDARMA
- možnost týdenních záloh
- příspěvek na stravu
- bonusy a příplatky
- možnost přesčasů

Poznámka

NÁSTUP IHNED NEBO PO DOHODĚ!

Chcete se o této pozici dozvědět více? Neváhejte odpovědět či zaslat životopis. Těšíme se na Vaše reakce!

Pardubice

20500 - 25000 Kč za měsíc