Testování desek - vhodné pro elektro absolvent/ky Kladno (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro společnost zabývající se výrobou elektrotechniky hledáme operátora/operátorku testování. Máte vyhlášku č. 50 a nevadí Vám práce na směny? Možná hledáme právě Vás!

Co požadujeme?

- vyučení v oboru elektro
- vyhlášku č. 50 (může být i propadlá)
- znalost práce s PC
- manuální zručnost

Náplň práce

- testování finálních výrobků na příslušném testu dle pokynů členů test teamu
- provádění drobných oprav desek plošných spojů
- řízení se výrobním plánem, technologickými předpisy a pokyny vedoucího
- vedení předepsaných záznamů

Nabízíme

- stabilní práci na HPP
- základní hrubou mzdu 28 000 Kč
- bonusy
- možnost přesčasů
- příplatek na stravování
- dovolená 24 pracovních dní
- práci pouze na denní směny
- zajištění veškerých pracovních pomůcek a pracovního oděvu vč. obuvi

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ!

Chcete se o této pozici dozvědět více? Klikněte na tlačítko odpovědět nebo nám zašlete životopis.

Kladno

28000 - 30000 Kč za měsíc