Manager nabídek Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta - poradenskou firmu v oblasti stavebnictví a nemovitostí - hledáme kandidáta na pozici MANAGER NABÍDEK.

NÁPLŇ PRÁCE
• zajištění nabídkového cyklu
• příprava, koordinace a kompletace podkladů k nabídkám (B2C)
• analýza požadavků
• příprava nabídek v ČJ a v AJ
• evidence nabídek
• monitorování trhu s veřejnými zakázkami ze stavební oblasti
• zajištění dokumentů a podkladů nutných pro nabídky
• překlady interních dokumentů AJ-ČJ
• zajištění marketingové strategie
• příprava grafického provedení nabídek - grafická úprava dokumentů
• péče o brand společnosti
• příprava marketingových podkladů a firemní grafiky (vizitky, loga, banery…)
• vedení digitálního archívu

POŽADUJEME
• minimálně středoškolské vzdělání
• praxi na pozici managera nabídek
• praxi v oblasti marketingu
• pokročilou znalost AJ slovem i písmem
• pokročilou znalost ČJ slovem i písmem
• pokročilou práci s MS office – především s Wordem
• spolehlivost, pečlivost, administrativní zdatnost, odolnost vůči stresu, komunikativnost a organizační zdatnost

NABÍZÍME
• spolupráci se zajímavou společností
• motivující příjem + bonusy
• kancelář v historické budově v centru Prahy
• možnost seberealizace a vzdělávání
• práci nejen na českých, ale i na zahraničních projektech
• 5 týdnů dovolené
• 5 sick days
• životní připojištění
• teambuildingy, vánoční večírky
• ostatní benefity
• kancelář na Praze 1

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Praha

50000 - 60000 Kč za měsíc