Programátor .NET / C# / SQL Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, odvážnou softwarovou společnost v oblasti podnikových informačních systémů řady Money, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor .NET / C# / SQL.

Náplň práce:

* Vývoj (zejména databázových) aplikací i celých systémů (v týmu)
* Analýza, návrh db, návrh app, vývoj, testování včetně implementace
* Účast na jednáních s klientem

Požadavky:

* Nutná dobrá znalost vývoje v .NET C# (i absolventsky)
* Nutná dobrá znalost jazyka SQL (MS SQL výhodou)
* Zkušenost/znalost návrhu aplikací – samostatný postup u malých projektů
* Tvůrčí schopnosti a řešení problémů (jak v týmu, tak samostatně)
* Analytické myšlení
* Přátelskou a komunikativní povahu
* Zkušenosti s ERP systémy a podnikovými procesy výhodou
* Znalost Angular / Ionic výhodu

Nabídka:

* Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
* Zajímavé projekty i v oblasti mobilních technologií
* Nadstandardní finanční ohodnocení
* Přítomnost u celého životního cyklu vývoje
* Možnost po zapracování řídit vlastní projekty
* Stabilní zázemí zavedené firmy (již téměř 20let na trhu)
* Technologické zázemí
* 25 dní dovolené
* Stravenky 110
* Pololetní odměny
* Příspěvky na mimopracovní aktivity (sport/kultura/jiné)
* Příspěvek na mobilní telefon 10tis každé 2 roky
* Paušál na mobil pod firemní smlouvu
* Dopolední svačiny (ovoce/zelenina)
* Pořádání teambuildingů (cca 2-3 do roka)
* Možnost využít částečného HO
* Pracovní doba 9-17 s pauzou na oběd
* Lokalita: Praha - Záběhlice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova

Praha