Hledáme farmaceutické reprezentanty (uro, neuro) (neaktivní nabídka)

Požadavky

Baví Vás práce v terénu? Máte obchodního ducha? Je Vám blízké prostředí zdravotnictví a farmacie? Máte bydliště v níže uvedených regionech?

Ozvěte se nám!

Obsazujeme níže uvedené regiony
1. region: Praha
2. region: Plzeňský kraj, Jihočeský Kraj
3. region: Pardubický kraj, Královehradecký kraj
- Návštěvy lékařů, prezentace produktů a obchodní nabídky partnerům
- Propagace a prodej svěřeného portfolia společnosti v rámci regionu
- Pravidelný reporting a administrativa
- Práce v terénu

Náplň práce

- Motivující finanční ohodnocení + bonusy dle plnění plánu
- Různorodou samostatnou práci
- Možnost rozvíjet své komunikační a prezentační dovednosti
- Osobní automobil, notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí

Nabízíme

Pokud:
- Máte alespoň SŠ vzdělání, ideálně farmaceutického, přírodovědného či chemického směru
- Máte alespoň krátkou zkušenost na podobně laděné pozici
- Baví Vás komunikace s lidmi, máte dobré prezentační dovednosti
- Máte řidičský průkaz sk. B a jste ochotní denně v rámci svěřeného regionu cestovat (AKTIVNÍ ŘIDIČ PODMÍNKOU)