Skladník bez směnnosti Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro firmu, která je je předním výrobcem kompaktních a stavebních strojů hledáme schopné skladníky a řidiče s VZV.

Vyučení (zkušenosti v oblasti skladového hospodářství výhodou)
Ideálně zkušenost na obdobné pozici min. 1-2 roky
Spolehlivost a zodpovědnost
Schopnost samostatné práce
Aktivní přístup ke svěřeným úkolům
Znalost práce na PC
Průkaz řidiče vysokozdvižných vozíků a vazačský průkaz výhodou
Trestní bezúhonnost

Náplň práce

Vaším úkolem bude zpracování dodávek náhradních dílů, příjem a výdej zboží
Manipulace se zbožím
Objednávání dopravy za účelem dodání zboží
Vedení skladu náhradních dílů
Komunikace se servisními techniky a zákazníky

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
Zajímavou, různorodou a samostatnou pracovní náplň
Stravenky
Sick days
Bonusy ve formě ročního benefitu
5 týdbů dovolené
Práci bez směnnosti (po-pá)
Zkrácený pátek (7-14:45)

Praha