Hledáme nové pracovníky navijárny Šumperk (neaktivní nabídka)

Požadavky

Do moderní společnosti v Mohelnici, která patří do technologické špičky v České republice a nedílnou součástí českého průmyslu je již více než 130 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Výrobní dělník v elektrotechnice - pracovník navijárny.

* Manuální zručnost

* Ochota pracovat ve směnném provozu

* Dodržování pracovních postupů

* Perfektní docházka, samostatnost, spolehlivost

* Orientaci v technické dokumentaci

Náplň práce

* Ovládání strojů

* Jednoduché ovládání paletového zakladače, jednoduché seřízení stroje dle výrobní dokumentace

* Kontrola kvality

* Manipulace s balenými motory

* Obsluha dotykové obrazovky

* Práce s mechanickými měřidly

* Práce se sloupovým jeřábem

Nabízíme

* Smlouva na hlavní pracovní poměr

* Pracovní pozice / zařazení – strojník navíjecího souboru

* Po zapracování mzdový růst

* Příplatky a bonusy

* Příspěvek na stravování

* Vyplácení záloh

* 25 dnů dovolené

* Práce ve třísměnném provozu

Šumperk

26000 - 30000 Kč za měsíc