Hledáme elektromontéry do stavebnictví! Šumperk (neaktivní nabídka)

Požadavky

Hlavním předmětem činnosti společnosti je komplexní realizace staveb různého charakteru - průmyslových staveb, staveb pro bydlení a zemědělských staveb. Pro tyto účely hledáme do našeho týmu vhodné kandidáty na pozici stavební elektromontér.

Co budete potřebovat?

- vyučen v oboru elektro
- odbornou způsobilost v elektrotechnice splatnou vyhláškou 50/1978 Sb., §6
- praxe v oboru min. 2 roky
- řidičský průkaz sk. B
- orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci
- orientace v pracovních a technologických postupech pro elektroinstalační práce
- osvědčení svařování plastů a oceli výhodou

Náplň práce

- montáže a opravy komplexní elektroinstalace na stavbách (zakázky firmy v rádiusu 60 minut dojezdu ze Šumperka - doprava služebním
vozidlem)
- zapojování a zkoušení elektroinstalace
- opravy elektrických zařízení
- pracovní doba 06:00 - 14:30

Nabízíme

- mzdové ohodnocení 29.000 - 33.000 Kč
- týden placeného volna navíc
- příspěvky na penzijní nebo životní pojištění 600 Kč/ měsíc
- příspěvky na dioptrické brýle, masáže nebo wellness lázeňské pobyty v hodnotě 4.000 Kč ročně
- příspěvky na závodní stravování nebo cestovní náhrady

Šumperk

29000 - 33000 Kč za měsíc