Hledáme elektromechanika a nabízíme bonus 50 000 Kč Zámrsk (neaktivní nabídka)

Požadavky

Největší výrobce za tepla válcovaných bezešvých ocelových kruhů v České republice hledá naším prostřednictvím výhradně pro dlouhodobou stabilní spolupráci nové zaměstnance na pozici Elektromechanik.

Co budete potřebovat?

- SOU/SŠ v oboru elektro
- platnou zkoušku podle vyhlášky 50 § 6
- zkušenosti v oblasti strojí údržby ve výrobní společnosti

Náplň práce

- opravy strojních zařízení, provádění jejich preventivních kontrol
- diagnostika technických problémů a návrhy opatření
- podílení se na modernizaci zařízení
- různorodé elektrikářské práce
- práce ve 12 hod. směnách (krátký - dlouhý týden/denní 06:00 - 18:00, noční 12:00 - 24:00 hod.)

Nabízíme

- nástupní mzdu 32 - 36 000 Kč
- náborový příspěvek 50 000 Kč
- pravidelnou revizi mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
- 25 dní dovolené
- příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
- příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
- dotované stravování v závodní jídelně ve výši 50%
- příspěvek na dopravu ve výši 50%
- zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
- odměnu za doporučení nového kolegy 20 000 Kč
- slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
- sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
- širokou možnost vzdělávání a osobního růstu
- možnost pravidelného praní firemních oděvů

Zámrsk

32000 - 36000 Kč za měsíc