Hledáme řezače/ náborový příspěvek 50 000 Kč! Nový Bydžov (neaktivní nabídka)

Požadavky

Silná nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí - zabývající se potiskem flexibilních obalů pro potravinářský průmysl v Novém Bydžově – obaly pro cukrovinky, nanuky a další produkty, která se neustále rozvíjí, má zájem rozšířit svůj tým o nové kolegy/kolegyně na pozici řezač.

Co budete potřebovat?

- spolehlivost, zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav

Výhodou pro Vás bude vyučení v požadovaném oboru nebo zkušenost a stejné pozici.

Náplň práce

- práce se stroji
- práce ve třísměnném provozu (do budoucna v nepřetržitém provozu)

Nabízíme

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000 Kč
- jistotu zaměstnání a férový přístup
- čisté pracovní prostředí v moderním závodě
- prémiový systém – až 25 % (měsíční prémie ze základní mzdy).
- příspěvek na dovolenou / kulturu / zdraví 1000 Kč měsíčně
- pravidelné roční navyšování mzdy
- závodní stravování / stravenky
- příspěvek na dojíždění nad 20 km
- 5 týdnů dovolené
- roční bonus při splnění daných kritérií

Nový Bydžov

25000 - 29000 Kč za měsíc